Tallinna Kaubamaja Naistemaailm

2022 aasta varakevadel uuendas Tallinna Kaubamaja Naistemaailma osakonda, mille teostamisel olime meie kogu meeskonnaga abiks. Mööbli kõige suuremaks väljakutseks on aeg ja korralik planeerimine, kuna kauplust tööde ajaks kinni ei pandud.

Fotograaf: Erik Riikoja.

Tallinna Kaubamaja Ilumaailm

2022 aasta kevadel uuenda Kaubamaja Ilumaailma, mille mööbli tootmisel olime abiks. Tegime uued kassad, kassade kohale valgus kastid ja palju muud mööblit.

Fotograaf: Erik Riikoja.

Pood Solarise keskuses.

Kaubanduse mööbli juures on kõige olulisem mööbli lihtsus, õhulisus ja see, et mööbel ei varjaks kaupa ära. Selle mööbli tegemisel oli meil tihe koostöös kliendiga, kelle oli täpne visioon, milline nende poe mööbel peaks välja nägema. Mööblile annab õhulisuse just väikse ristlõikega metall, mis on ilusti kombineeritud puiduga.

Kuulsaali mööbel Tallinnas.

Baari mööbel on toodetud Ruumilabori jooniste järgi. Sisustuses on tehtud vastavalt ruumi mõõtudele. Materjalidest on kasutatud vastupidavaid materjale, mis peab vastu aastaid, aga seda juhul, kui on õige hooldus.. Erilisena tooksime välja baari leti materjali, milleks oli IMI Rost glatt Dekor 329 (rooste imitatsioon), see materjal tekitab sellise tunde nagu lett oleks väga vana ja roostes.

Muu mööbli on palju kasutatud oksalist tamme spooni, mis on pressitud musta mdf plaadi peale. Eriti hästi näeb seda kuuenda korruse wc seinas, kuhu on sisse freesitud 5mm sooned, et rõhutada spooni.

Kiirsöögi koht Tartus

Kohviku mööbel on toodetud Ako In jooniste järgi. Mööbli tootmise aluseks on objektil ruumide mõõtmine, mis tagab selle, et ei tekiks hiljem probleeme paigaldamisel. Materjalidest on kasutatud vastupidavaid materjale, mis peab vastu aastaid, aga seda juhul, kui on õige hooldus.

Muuseum Padises.

Mööbli tootmisel lähtusime sisekujundaja joonistele. Mööblis oli kombineeritud omavahele puit ja metall. Mööbli tootmisel lähtusime praktilisusest ja kasutamis mugavusest. Kõik riiulid on kokkupandavad ja vajadusel saab need lahti võtta, see on vajalik selleks, et saaks vajadusel ruume kasutada väga erinevate ürituste tarbeks. Mööbli tootmise tegi väga meeldivaks tihe koostöö kliendi ja sisekujundaiaga.

Elamu mööbel.

Mööbli tootmisel on jälgitud kasutusmugavust ja ergonoomilisust. Disaini andis mööblile sisekujundaja Ketsia Reismaa, kelle jooniste järgi me mööbli lootsime. Lõpliku lahenduse mööblile andis loomulikult klient ise, see tähendab, et mööbel saaks korralikult valmis tehtud, siis on vaja teha tihedat koostööd kliendi, sisekujundaja ja tootja vahel.

Köögimööbel Vastseliina.

Igale köögile tuleb läheneda väga erinevalt ja vahest nõuavad need väga suurt väljakutset. Antud köögi tegi keeruliseks kubu ja pliidi raudade paigaldamine kitsasse tööpinda, aga nagu piltide pealt näha on kõik võimalik. Köögis on kasutatud kvaliteetset furnituuri, mis teeb selle köögi kasutamise väga mugavaks.

Garderoobi kapid Tallinnas.

Garderoobi kapid on vajaduse põhised, aga miks nad ei võiks ilusad välja näha. Sellel korteri puhul on pandud kokku mõlemad asjad praktilisus ja ilu. Kappide puhul on mõeldud,  et neid oleks mugav kasutada ja samas oleksid kapid oma lihtsusega ilusad.

Hubane elamu Haaberstis

Elamu mööbli sisekujundus tegi Ketsia Reismaa. Mööbel on oma loomult lihtne, aga mõned detailid toovad esile selle eripära ja luksuslikkuse. Eriti hästi joonistub välja elutoast vaadetes trepp, mille alumine pool jälgib trepi astmed.  Samuti jääb väga hästi silma tehnika kapp, mille paneelid on kaetud spooniga. Majas on tehtud iga mööbli tükk nii, et see harmoniseeriks üksteisega.

Korter Haaberstis

Mööbli sisekujundaja on Ketsia Reismaa. Korteri mööbliga pole soovitud sisse tuua uut tooni ja sellepärast on materjal ja toon valitud sama, mis põrandal. Mööbel on minimalistlik ja õhuline. Tv kapil puuduvad käepidemed ja uksi saab avada peale vajutamise teel.

Raamatu riiul Haaberstis

Riiul on tehtud trepi kõrval olevasse avasse, sellega lahendati ära kaks asja, sai kinni pandud üks auk ja selle asemale sai ilus õhuline raamatu riiul. Riiuli lahenduse tegi sisekujundaja Ketsia Reismaa. 

Kapid Tartu külje all Kõrvekülas.

Mööbel on tehtud vineerist. Mööbli tootmisel on arvestatud täpselt kliendi soovidega. Tootmisel on jälgitud, et mööbel sobiks elamusse muu mööbliga kokku ja kuna tegemist on vineeriga, siis see peab ka vastu väga pikalt.