Disain pood Solarise keskuses.

Mööbli tootmisel oli põhiliseks selle kasutusotstarve ja sellepärast sai välja pakutud metall riiulil süsteem, mida oleks võimalik igal hetkel vastavat vajadustele ringi tõsta. Muuta saab iga sektsiooni sees olevaid riiuleid ja stange torusid, see on kaubanduse juured väga oluline, kuna kaup muutub vastavalt hooajale.

Teenindus lett on tagasihoidlik, aga samas mõeldus teenindajale, et seal oleks mugav tööd teha.

Kuulsaali mööbel Tallinnas.

Baari mööbel on toodetud Ruumilabori jooniste järgi. Sisustuses on tehtud vastavalt ruumi mõõtudele. Materjalidest on kasutatud vastupidavaid materjale, mis peab vastu aastaid, aga seda juhul, kui on õige hooldus.. Erilisena tooksime välja baari leti materjali, milleks oli IMI Rost glatt Dekor 329 (rooste imitatsioon), see materjal tekitab sellise tunde nagu lett oleks väga vana ja roostes.

Muu mööbli on palju kasutatud oksalist tamme spooni, mis on pressitud musta mdf plaadi peale. Eriti hästi näeb seda kuuenda korruse wc seinas, kuhu on sisse freesitud 5mm sooned, et rõhutada spooni.

Kiirsöögi koht Tartus

Kohviku mööbel on toodetud Ako In jooniste järgi. Mööbli tootmise aluseks on objektil ruumide mõõtmine, mis tagab selle, et ei tekiks hiljem probleeme paigaldamisel. Materjalidest on kasutatud vastupidavaid materjale, mis peab vastu aastaid, aga seda juhul, kui on õige hooldus.

Hubane elamu Haaberstis

Elamu mööbli sisekujundus tegi Ketsia Reismaa. Mööbel on oma loomult lihtne, aga mõned detailid toovad esile selle eripära ja luksuslikkuse. Eriti hästi joonistub välja elutoast vaadetes trepp, mille alumine pool jälgib trepi astmed.  Samuti jääb väga hästi silma tehnika kapp, mille paneelid on kaetud spooniga. Majas on tehtud iga mööbli tükk nii, et see harmoniseeriks üksteisega.

Korter Haaberstis

Mööbli sisekujundaja on Ketsia Reismaa. Korteri mööbliga pole soovitud sisse tuua uut tooni ja sellepärast on materjal ja toon valitud sama, mis põrandal. Mööbel on minimalistlik ja õhuline. Tv kapil puuduvad käepidemed ja uksi saab avada peale vajutamise teel.

Raamatu riiul Haaberstis

Riiul on tehtud trepi kõrval olevasse avasse, sellega lahendati ära kaks asja, sai kinni pandud üks auk ja selle asemale sai ilus õhuline raamatu riiul. Riiuli lahenduse tegi sisekujundaja Ketsia Reismaa. 

Hubane korter Tartus, Supilinnas

Kuna korter on väike, siis tegime nutika lahenduse trepi alla, kus on kapid ja söögilaud ühest tükist. Söögilauda on võimalik pikendada kuni 1 meeter. Materjalidest on kasutatud tamme spoon plaati ja tamme täispuitu.

Oli ruumi vaja ka garderoobi kapile ja selleks leidsime väga hea koha katuse all, millele lisasime led valgustid riiuli niššidesse.

Elamu Ridakülas, Tartumaal

Kliendi soov oli, et mööbel läheks kokku olemasolevaga, sellepärast jätkasime alustatud joont. Omalt poolt pakkusime välja lahendusi, mis võiksid nende elu mugavamaks teha. Näiteks sai välja pakutud lahtikäiv laud, mille algse suuruse saab kasvatada kahe kordseks. Vanni tubade tööpindadeks pakkumime välja kunstkivi, mis kannatab vett ja hooldus on võrreldes teiste materjalidega kergem.

Elamu mööbel Käreveres

Iga elamu vajab kööki, nagu ka sellel korral. Mööbel sai toodetud vastavalt kliendi soovidele. Tegime algsed joonised, mis sai kliendiga läbirääkimiste teel täpsustatud, mille järgi tegime tootmis joonised ja tootsime. Mööbli hästi sobimiseks aitas kaasa maja ehitaja, kellega said kõik vajalikud asjad kokku lepitud, et hiljem paigaldusel ei tekiks probleeme. Ehitajaks oli Aldreht OÜ.