Köögimööbel Vastseliina.

Igale köögile tuleb läheneda väga erinevalt ja vahest nõuavad need väga suurt väljakutset. Antud köögi tegi keeruliseks kubu ja pliidi raudade paigaldamine kitsasse tööpinda, aga nagu piltide pealt näha on kõik võimalik. Köögis on kasutatud kvaliteetset furnituuri, mis teeb selle köögi kasutamise väga mugavaks.

Muuseum Padises.

Mööbli tootmisel lähtusime sisekujundaja joonistele. Mööblis oli kombineeritud omavahele puit ja metall. Mööbli tootmisel lähtusime praktilisusest ja kasutamis mugavusest. Kõik riiulid on kokkupandavad ja vajadusel saab need lahti võtta, see on vajalik selleks, et saaks vajadusel ruume kasutada väga erinevate ürituste tarbeks. Mööbli tootmise tegi väga meeldivaks tihe koostöö kliendi ja sisekujundaiaga.

Pood Solarise keskuses.

Kaubanduse mööbli juures on kõige olulisem mööbli lihtsus, õhulisus ja see, et mööbel ei varjaks kaupa ära. Selle mööbli tegemisel oli meil tihe koostöös kliendiga, kelle oli täpne visioon, milline nende poe mööbel peaks välja nägema. Mööblile annab õhulisuse just väikse ristlõikega metall, mis on ilusti kombineeritud puiduga.

Garderoobi kapid Tallinnas.

Garderoobi kapid on vajaduse põhised, aga miks nad ei võiks ilusad välja näha. Sellel korteri puhul on pandud kokku mõlemad asjad praktilisus ja ilu. Kappide puhul on mõeldud,  et neid oleks mugav kasutada ja samas oleksid kapid oma lihtsusega ilusad.  Praktilisuse poolt tooksime välja jalatsite cargo, mille saad siinide peal välja tõmmata.

Praktilisuse poolt toome veel välja äratõstetava riidepuu, et oleks võimalik elektrikapi juurde pääseda.

Disain pood Solarise keskuses.

Mööbli tootmisel oli põhiliseks selle kasutusotstarve ja sellepärast sai välja pakutud metall riiulil süsteem, mida oleks võimalik igal hetkel vastavat vajadustele ringi tõsta. Muuta saab iga sektsiooni sees olevaid riiuleid ja stange torusid, see on kaubanduse juured väga oluline, kuna kaup muutub vastavalt hooajale.

Teenindus lett on tagasihoidlik, aga samas mõeldus teenindajale, et seal oleks mugav tööd teha.

Kapid Tartu külje all Kõrvekülas.

Mööbel on tehtud vineerist. Mööbli tootmisel on arvestatud täpselt kliendi soovidega. Tootmisel on jälgitud, et mööbel sobiks elamusse muu mööbliga kokku ja kuna tegemist on vineeriga, siis see peab ka vastu väga pikalt.

Kuulsaali mööbel Tallinnas.

Baari mööbel on toodetud Ruumilabori jooniste järgi. Sisustuses on tehtud vastavalt ruumi mõõtudele. Materjalidest on kasutatud vastupidavaid materjale, mis peab vastu aastaid, aga seda juhul, kui on õige hooldus.. Erilisena tooksime välja baari leti materjali, milleks oli IMI Rost glatt Dekor 329 (rooste imitatsioon), see materjal tekitab sellise tunde nagu lett oleks väga vana ja roostes.

Muu mööbli on palju kasutatud oksalist tamme spooni, mis on pressitud musta mdf plaadi peale. Eriti hästi näeb seda kuuenda korruse wc seinas, kuhu on sisse freesitud 5mm sooned, et rõhutada spooni.

Kiirsöögi koht Tartus

Kohviku mööbel on toodetud Ako In jooniste järgi. Mööbli tootmise aluseks on objektil ruumide mõõtmine, mis tagab selle, et ei tekiks hiljem probleeme paigaldamisel. Materjalidest on kasutatud vastupidavaid materjale, mis peab vastu aastaid, aga seda juhul, kui on õige hooldus.

Hubane elamu Haaberstis

Elamu mööbli sisekujundus tegi Ketsia Reismaa. Mööbel on oma loomult lihtne, aga mõned detailid toovad esile selle eripära ja luksuslikkuse. Eriti hästi joonistub välja elutoast vaadetes trepp, mille alumine pool jälgib trepi astmed.  Samuti jääb väga hästi silma tehnika kapp, mille paneelid on kaetud spooniga. Majas on tehtud iga mööbli tükk nii, et see harmoniseeriks üksteisega.

Korter Haaberstis

Mööbli sisekujundaja on Ketsia Reismaa. Korteri mööbliga pole soovitud sisse tuua uut tooni ja sellepärast on materjal ja toon valitud sama, mis põrandal. Mööbel on minimalistlik ja õhuline. Tv kapil puuduvad käepidemed ja uksi saab avada peale vajutamise teel.

Raamatu riiul Haaberstis

Riiul on tehtud trepi kõrval olevasse avasse, sellega lahendati ära kaks asja, sai kinni pandud üks auk ja selle asemale sai ilus õhuline raamatu riiul. Riiuli lahenduse tegi sisekujundaja Ketsia Reismaa. 

Elamu Ridakülas, Tartumaal

Kliendi soov oli, et mööbel läheks kokku olemasolevaga, sellepärast jätkasime alustatud joont. Omalt poolt pakkusime välja lahendusi, mis võiksid nende elu mugavamaks teha. Näiteks sai välja pakutud lahtikäiv laud, mille algse suuruse saab kasvatada kahe kordseks. Vanni tubade tööpindadeks pakkumime välja kunstkivi, mis kannatab vett ja hooldus on võrreldes teiste materjalidega kergem.

Elamu mööbel Käreveres

Iga elamu vajab kööki, nagu ka sellel korral. Mööbel sai toodetud vastavalt kliendi soovidele. Tegime algsed joonised, mis sai kliendiga läbirääkimiste teel täpsustatud, mille järgi tegime tootmis joonised ja tootsime. Mööbli hästi sobimiseks aitas kaasa maja ehitaja, kellega said kõik vajalikud asjad kokku lepitud, et hiljem paigaldusel ei tekiks probleeme. Ehitajaks oli Aldreht OÜ.