Lego sild.

Kalevipoeg käis omal ajal laudu tooma ja ta tõi need meie juurde, et me aitaksime tal silda teha, aega läks, aga valmis ta sai. Varsti on võimalik seda silda Kalevipoja muuseomis ise kokku panna ja vaadata, kui lihtne on tegelikult silla ehitamine, eks me panime sinna väikse vimka ka sisse, et see poleks liiga lihtne, pead peab selle jaoks ikkagi kasutama.

Ruloo sahtlid.

Metall mööbel on ammu meie tootmise osa ja väga paljud meie kliendid küsivad seda, meie käest. Tegime kliendi jooniste järgi neile ruloo sahtlid, mis kannatavad kuni 280kg raskust.

Raamatu hoidik.

Tootsime sisekujundaja Lauri Nõmme jooniste järgi raamatu hoidikud. Hoidiku teeb huvitavaks just see, et sellel pole vaja raamatute püsti hoidmiseks ühtegi külge.

Dušši ruumi klaasid

Alati ei ole mööbel see kõige suurem mure, vahepeal, kui tundub, et keegi ei suuda aidata, siis võib meie poole pöörduda, meie aitame. Selle korral oli kliendil mure, et ei leia korralike dušši klaase, siis pöördus ta meie poole ja sai abi. Kui ka teil on samalaadne mure võite julgesti küsida, koos leiame lahenduse.

Klaas kuppel

Näituse eksponaadid on peidetud kindlalt klaas kupli alla. Klaas kuppel on tehtud 6mm karastatud klaasist, mis on kokku liimitud UV- liimiga. Kuppel on paigaldatud postamendi peale lisa puit raamiga.

Kase puidust vitriin klaasiga.

Vitriin on tehtud väga lihtsa lahendusega, aga samas väga kindel konstruktsioon. Eksponaatide vahetamiseks tuleb klaasi puksid lahti keerata ja ongi klaas käes.

Õhulised sambad

Väga lihtsalt on tehtud lahendus vineerist, peeglist ja lõngast, tekib suure samba tunne.

Hüdrauliline robot käsi

Õppevahendi eesmärgiks on arendada väikelastel motohuvilistel käelist osavust. See sai tehtud koostöös Blueray OÜ-ga. Antud projekti saab vaadelda Tartu Ülikooli muuseumis.

Sobib vanusele 3+ aastat

Mobiilne tehnika kapp

Kappi on paigaldatud projektorid, millega on võimalik seinale tekitada vastavalt teemale vajalik pilt.

Sobib vanusele 3+ aastat

Õppevahend „Hammasrattad“

Õppevahendi eesmärgiks on arendada väikelaste motoorikat ning tutvuda hammasrataste erinevate võimalustega.

Sobib vanusele 3+ aastat

Tasakaalumäng

Laps saab panna ennast proovile kuuli liigutamisega keskel asuvasse avasse.

Sobib vanusele 3+ aastat

Õppevahend „Aja tükkideks lahtivõtmine“

Selgitada õppematerjali abil mõisteid sajand, aastatuhat ning kümnendsüsteem, samuti mõisteid pindala ja ruumala.

Kuup koosneb erinevatest kihtidest (sajanditest) – igal kihil (sajandil) on oma toon. Alumine kiht on kõige heledam, keskel on põhitoon ning ülemine kiht kõige tumedam.

Kuuele suurele põhikuubile valmistatud puidust kastid, mille üks külg oleks lihtsalt eemaldatav. Kast värvida kuubi põhitooni.

Sajand on kokku pandud nagu pusle, mida saab pikendada omavahel magnetite abil.

Sobib vanusele 3+ aastat

Sahtlikapp

Igasse sahtlisse läheb erinev ajastu, mida saab vaadelda, kui sahtle võtta kapist välja.

Sobib vanusele 3+ aastat